KONST / Litografier / Färglitografi 14413263
nr 1441 3263
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 40/90. Färglitografi, bildmått: 11x15, yttermått inklusive ram: 25x27 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:39:23
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal